TAB-SAN

Şirketimiz

Ülkemizin önemli sektörlerinden tekstil dalında endüstriyel dikiş makine tablalarının üretimini yapan köklü bir kuruluştur. Yarım asıra yaklaşan tecrübemiz ve kalitemizle yolumuza devam ediyoruz. Standart ölçü tablalarımızın yanı sıra makinelerinizin yanına ek tezgaha gerek duymayacağınız şekilde tasarlanan değişik ölçü ve ebatlarda tabla üretimide yapmaktayız.Ürünlerimizi İstanbul içine  servis araçlarımızla adresinize en kısa sürede gönderiyoruz. Şehir dışında bulunan müşterilerimize anlaşmalı kargolarımız veya müşteri talebi doğrultusunda belirttiği ambar veya kargolara veriyoruz.  Özel ebat tablalarımız belli bir kalıp içinde hazırlanmaktadır ancak müşterimizin yeri ve ihtiyacına göre kendi tasarladığı kesim şekillerine göre de üretim yapmaktayız. Böylece isterseniz küçük bir atölye yada büyük bir fabrika olun bizimle temasa geçebilirsiniz.

Vizyon

Pazarda katma değer yaratan, şeffaf, öncü, vazgeçilmez bir iş ortağı olmak.

Misyon

Kazanımlarımız müşterilerimiz, müşteri olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak.

Kalite Politikamız

  • Kalite sistemini tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sürekli geliştirmek.
  • Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek.
  • Müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlarda ürün sunmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunmak.
  • Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonuçlara ulaştırmak. Yani her çalışan için, yaptığı işin kalitesinden ve doğru uygulanmasından sorumlu olmak.
  • Şirketimizin mevcut durumu ile ilgili fırsat, tehdit, zayıf ve güçlü yönleri değerlendirerek risk analizi yapmak ve çıkan sonuçlara göre hedefler belirlemek.
  • Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak.
  • Ülkemiz mevzuatlarına, yasal gerekliliklere ve uluslararası anlaşmalara uymak.